Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 Facebook - Wydawnictwo Serafin

Reklamacje i zwroty

1. Produkty oferowane przez księgarnię internetową e-serafin.pl są wolne od wad, chyba że karta produktu informuje inaczej.

2. Księgarnia e-serafin.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów, wprowadzania i usuwania towarów z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych, zmian kosztów przesyłek.

3. Zwroty. Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. „O ochronie praw konsumentów” konsument bez podania przyczyny może w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki zwrócić towar kupiony w naszej e-ksiegarni. Zwracany towar nie może być używany, kopiowany ani w żaden sposób zniszczony. Płyty CD, DVD oraz towary w opakowaniach promocyjnych lub zafoliowane muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.

4. Zwracany towar wraz z dokumentem WZ należy odesłać na adres księgarni:

Wydawnictwo Serafin
ul. Korzeniaka 16
30-298 Kraków

Gwarantujemy zwrot pieniędzy za zakupiony towar. Pieniądze zwrócimy w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania przez nas zwrotu przesyłki. Pieniądze zostaną przesłane przelewem bankowym na podane przez Ciebie konto. Koszt zwrotu towaru ponosi konsument.

5. Reklamacje. Jeśli wysłany do Ciebie towar został uszkodzony podczas dostawy, możesz skierować reklamację bezpośrednio do dostawcy (Poczta Polska, kurier bądź Paczkomaty). Jeśli przesłany do Ciebie towar posiada wady, odeślij wadliwy produkt wraz z krótkim opisem wady na adres księgarni

Wydawnictwo Serafin
ul. Korzeniaka 16
30-298 Kraków


Twoją reklamację rozpatrzymy w najszybszym możliwym terminie, nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu. Uszkodzony towar wymienimy na inny, a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania się nakładu) – zwrócimy Ci pieniądze.

5. Nie przyjmujemy zwrotów i reklamacji wysłanych do nas jako przesyłka za pobraniem.

6. Umowa kupna-sprzedaży między Klientem a Wydawnictwem Serafin zostaje zawarta poprzez dostarczenie wraz z przesyłką dokumentu DD/WZ.

Sklep internetowy Shoper.pl